Ga naar hoofdinhoud

Personeel Skate Vlaanderen

Jana Nys

Jana Nys

Sporttechnisch en administratief coördinator
Leen Vanderhoydonck

Leen Vanderhoydonck

Sporttechnisch en administratief medewerker
Mariska Hermans

Mariska Hermans

Sporttechnisch en administratief medewerker
Anja Decoster

Anja Decoster

DSKO rolschaatsen / inlineskaten
Kevin Bronckaers

Kevin Bronckaers

Technisch directeur Skateboarden
Dimitri Geyzen

Dimitri Geyzen

Trainer GTT Skateboarden - DSKO skateboarden
Remi Hubert

Remi Hubert

Nationaal trainer Skeeleren
Simon Deprez

Simon Deprez

Elite trainer Skateboarden
Tor Van Eysendeyk

Tor Van Eysendeyk

Assistent-trainer Skateboarden
Trevor Cappon

Trevor Cappon

Assistent-trainer Skateboarden

Bestuur

Joeri Meeus

Joeri Meeus

Voorzitter
  • Startdatum mandaat: 19/03/2021
  • Einddatum mandaat: 19/03/2025
  • Aantal vorige mandaten: 3
  • Duur vorige mandaten: 2013-2015, 2015-2017, 2017-2021
  • Functie vorige mandaten: Voorzitter
Rony Vanderhoydonck

Rony Vanderhoydonck

Penningmeester // VD Skateboarden
  • Startdatum mandaat: 19/03/2021
  • Einddatum mandaat: 19/03/2025
  • Aantal vorige mandaten: 2
  • Duur vorige mandaten: 2015-2017, 2017-2021
  • Functie vorige mandaten: Penningmeester, VD Skateboarden
Bas Mulder

Bas Mulder

Bestuurder
  • Startdatum mandaat: 06/03/2020
  • Einddatum mandaat: 06/03/2024
  • Aantal vorige mandaten: 0
Mieke Windey

Mieke Windey

Bestuurder
  • Startdatum mandaat: 06/03/2020
  • Einddatum mandaat: 06/03/2024
  • Aantal vorige mandaten: 0
Tonny Van Den Dungen

Tonny Van Den Dungen

VD Rinkhockey
  • Startdatum mandaat: 06/03/2020
  • Einddatum mandaat: 06/03/2024
  • Aantal vorige mandaten: 0
Walter Keuleers

Walter Keuleers

VD Skeeleren
  • Startdatum mandaat: 18/03/2022
  • Einddatum mandaat: 18/03/2026
  • Aantal vorige mandaten: 0
Mary-Isabelle Laroche

Mary-Isabelle Laroche

VD Rolschaatsen
  • Startdatum mandaat: 19/03/2021
  • Einddatum mandaat: 19/03/2025
  • Aantal vorige mandaten: 0
Steven Leemans

Steven Leemans

VD recreatie
  • Startdatum mandaat: 18/03/2022
  • Einddatum mandaat: 18/03/2026
  • Aantal vorige mandaten: 0
Back To Top